Roboty drogowe i brukarskie w Bochni

146129-mmCennik wszystkich usług ziemnych oraz brukarskich uzależniony jest od rodzaju wykonanej pracy oraz czasu jej realizacji. Wszystkie szczegóły dotyczące prac drogowych ustalamy z Państwem indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą umieszczonego obok formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania w możliwie jak najkrótszym czasie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe REM-BRUK s.c. Andrzej Brzegowy, Kazimierz Kapcia, Krzysztof Brzegowy
32-722 Królówka 448
Tel/fax: (14) 610 95 57
E-mail: rembruk@gmail.com

Napisz do nas I zapytaj o wykopy, wyburzenia i rozbiórki!
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rem-bruk.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE REM-BRUK S.C. ANDRZEJ BRZEGOWY, KAZIMIERZ KAPCIA, KRZYSZTOF BRZEGOWY, 448 32-722 Królówka, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem rembruk@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny